Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehet-e valami problémám az...

Lehet-e valami problémám az orrspray használatából?

Figyelt kérdés
Napi egyszer lefekvés előtt használok orrsprayt, hogy jobban tudjak aludni( nem vagyok megfázva csak gyakran be van dugulva az orrom). Hosszú távon ennek lesznek káros következményei?
2019. ápr. 4. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Már függője lehetsz, és emiatt lehet az orrod is bedugulva, ezért nem tudod elhagyni a használatát. Keress rá az orrspray-függőségre, leírják hogy milyen tünetei és következményei vannak.
2019. ápr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az orrspraykben vazokonstriktor anyagok vannak, hosszú távol olyannyira képes csökkenteni a nyálkahártya és a porc keringését, hogy kisebesedhet, erodálódhat mintha kokainista lennél.
2019. ápr. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Max 2 hétig ajánlott használni orrsprét, ezt mondta a dokim, mert baj lehet belőle
2019. ápr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg orrsovenyferdulesed? Attol szokott bedugulva lenni az orr
2019. ápr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet igen. Teljesen hozzá lehet szokni, és nem használ. Menj el az orr- fül gégészetre. Ott tudnak ajánlani megoldást. Lehet orrnyálkahártya hidraltálóra van szükséged.
2019. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valószínűleg már rászoktál. Én is hasonló cipőben jártam, náthás voltam, utána nem tettem le az orrsprayt. Javaslom a tengervizes sprayt, az tisztít, és nem lehet rászokni.
2019. ápr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!