Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Milyen fajta allergiások van?...

Milyen fajta allergiások van? Mennyire nehezíti meg az életeteket?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 13. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem pollen, por és macskaszőr allergiám van. Az összes pollenre allergiás vagyok, amire csak teszteltetni lehet, képzelheted milyen jó szórakozás. A macskaszőr nem zavar nagyon, mivel nem tartok macskát, a pollen és por viszont nagyon eldurvult az elmúlt években, asztma is elkezdett kialakulni nálam, folyik az orrom, viszket a szemem, tüsszögök 24/7.
2019. ápr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Banna97 ***** válasza:

laktóz


Nem neheziti meg semennyire,manapsag mar mindenbol lehet laktozmenteset kapni.

Kapok ra gyogyszert is,mert ha veletlenul megis olyat eszek amibe van,akkor kipattog a borom tole es viszket.

2019. ápr. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Első,sajnálom,hogy ennyi szenvedést okoznak az allergiáid.

Sokszor az ember magától értetődőnek veszi az egészségét,míg mások nap mint nap küzdenek ilyen jellegű dolgokkal.

Kívánom,hogy javuljon valahogy a helyzet.


Második, örülök,hogy nem nehezíti.meg az életed az allergiás.

2019. ápr. 13. 14:32
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Pollen, por, állatszőr.

Életem átka az allergia, főleg, hogy hatalmas állatbarát vagyok. Lovagolok, otthon is tartok kisállatot.

Mindenki azt mondja bolond vagyok, mert emiatt az életmód miatt konkrétan évek óta nem kapok teljesen tisztán az orromon keresztül levegőt. Tartok otthon inhalátort, mert ha túl sok az állatozás, befulladok. A sportteljesítményem kisebb, mint volt, mert nem tudok elegendő oxigént juttatni a tüdőmbe, hamarabb kifulladok (pedig nem vagyok edzetlen).

Ha nem takarítok rendesen, tüsszögök egész nap.

Oh, és minden egyes repülőút egy kínszenvedés (leszállás), az aerosinusitis miatt. Nem tapasztaltam még annál nagyobb fájdalmat. Angolul tudók nézzenek utána, sajnos magyarul nem taláni róla sokat a

neten.


De nem hagyom, hogy az allergiám befolyásoljon, továbbra is élek a szenvedélyeimnek, ha néha kicsit szenvedve is. Rengeteg gyógyszeren és orrspray-n túl vagyok már, mindig kipróbálom a legújabbakat, hátha jobban hatnak. Meg kell találni mindig a legjobbat:) Aztán csak reménykedni tudok, hogy még életem során felfedeznek valamit, ami jelentősen csökkenti a tüneteket.:)

2019. ápr. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak tudnám, mit éreztek a lepontozó személyek :D
2019. ápr. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Nem tudom milyen allergia,de ahogy kiteszem a lábam a házból,akkor az év minden évszakában,minden napjában folyik a nyomorult orrom. Gyűlölöm egyszerűen. Egy gyógyszer sem segített még.
2019. ápr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Pszichoszomatikus allergiám van hosszú állatszőrre (perzsa macska, skót juhász, egyéb háziállatok hosszú vékony szőrrel, ami tud szállni a levegőben).

Elég ha csak rá gondolok vagy valaki megemlíti és máris elkezdek krákogni, mintha a torkomon lenne egy szőrszál.

2019. ápr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!