Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hol vannak az egy évtizede...

Hol vannak az egy évtizede már bizonyított allergiát gyógyító szerek?

Figyelt kérdés
Az egyik kolegám tizeneggy évvel ezelőtt már komolyan küzdött a pollen allergiájával. Tavasszal és ősszel takny nyála egybefolyt, pedig az elkérhető legerősebb gyógyszereket szedte. Hat különböző pollenre volt allergiás. A kezelőorvosa egyik nap egy kísérleti gyógyszert ajánlott neki és ő elfogadta a feltételeket. Harminc napig szedte a gyógyszert egyre csökkenő adagokban. Azóta nem allergiás. Akkor egyszer és mindenkorra megszűnt minden tünete. Ez év márciusban elmentem ugyanehhez az orvosnőhöz és rákérdeztem a dologra, azt mondta, hogy nem emlékszik ilyesmire. Mi van? Konkrétan tudom, hogy már akkor volt rá gyógyszer és azóta eltelt tizenegy év! Biztosan van több ilyen szer is. Miért nincs még engedélyezve egyik hatásos gyógyszer sem? Akinek már tényleg komolyak a tünetei és emiatt nem tud dolgozni és szenvedés minden napja, azt miért nem lehet kiírni táppénzre? Elegem van ebből a xarból, nem én akartam allergiás lenni. Már a munkámat sem tudom ellátni a tünetek miatt és minden nap, minden percében csak arra tudok gondolni, hogy elviseljem valahogy ezt a négy-öt hónapot minden évben. Én már konkrétan tudom, élő bizonyítékom van rá, hogy van végleges ellenszer, amit nem kell három évig szedni, mint az immunterápiás szereket és mégis teljesen megszüntetik a legerősebb allergiát is. Hol vannak ezek a gyógyszerek? Nem érdekel mennyibe kerül, ha kell hitelt veszek fel tizenöt évre, csak végre megint élni tudjak!

2019. ápr. 25. 23:02
 1/2 schraufi válasza:

100 %-os terápiás olaj. A legszuperebb.

Több ismerősöm elkezdte használni és megszűnt az allergiájuk. Csak ajánlani tudom. ☺

2019. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem az étrendváltoztatás és a probiotikum segített. Nem lehet, hogy a kollégád is probiotikumot kapott?

A férjem nagyon durván szénanáthás volt. Naponta megivott egy liter tejet akkoriban. Amióta nem iszik tejet (más tejtermékeket szokott enni, de nem sokat), nagyon sokat javult. Nekem bármilyen tejtermék fogyasztása allergiás tüneteket (tüsszögés, állandó vizes orrfolyás) okoz.

2019. máj. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!