Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tejfehérje allergiások nálatok...

Tejfehérje allergiások nálatok van olyan hogy sokáig kell szagolnotok a tejes kajátat és így is kijönnek a tünetek?

Figyelt kérdés
Észre vettem már hogy anya vagy tesómék valami sajtos vagy tejszínes kaját csinálnak akkor ugye az egész házba érzik az illata és ha sokáih érzem akkor ugyan úgy kijönnek a tüneteim. Ma is pizza sütés volt hát eszméletlen szenvedtem. Létezik ilyen?
2019. ápr. 27. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2019. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hát az asztmás pipámra is az van írva a betegtájékoztatón hogy aki érzékeny bármelyik összetevőre ne használja és volt benne tej. Ezt ki is emelték és írattam másikat. Tehát akkor valahogy csak felszívódik a tüdőbe is.
2019. ápr. 28. 07:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A dolog magyarázatát ne a tüdőben keresd, hanem az agyban. Az allergiás reakciókat nem csak az anyag válthatja ki, hanem bármi más. Pl. szag, szín, és mind a hat érzékszervünk a központi idegrendszerbe vezeti a rezgéseket.

Nekem például olyan parfüm illata, amit más kellemesnek érez, lebénítja a légzésemet, hogy nem tudok egyáltalán lélegezni. Így vagyok az égett zsír szagával is, és most hogy említed, a tej szagát sem bírom.

2019. ápr. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hm érdekes de erre még nem gondoltam
2019. ápr. 29. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!