Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás lennék? Mitől...

Allergiás lennék? Mitől jelenhettek meg piros hólyagok a testemen?

Figyelt kérdés

5 nappal ezelőtt, zuhanyzás után vettem észre, hogy a combjaimat apró dudorok borítják egy bizonyos területen, szimmetrikusan. Azóta ezek a pöttyök hólyag(/pattanás)szerűvé váltak és kiterjedésük is nőtt, nem viszketnek, de minimálisan fájnak.


A rovarcsípés lehetőségét kizártam, csípésre nem jellemzőek a tüneteim (szerintem). Máshol nem jelentek meg, csak a combomon. Van macskánk, de ha allergiás lennék a szőrére, az már kiderült volna az évek során. Hasonlítanak gyulladt szőrtüszőkre, de nem borotváltam a combomat, így ez is kizárható. Semmilyen készítményt nem kentem az említett területre, a megszokott tusfürdőmet használtam, új ruhadarabot sem hordtam és öblítő csere sem történt.

Mikor neten keresgéltem ezzel kapcsolatban, belebotlottam egy olyan oldalba, ahol a mentális egészséget hozták párhuzamba ezzel. Nos, az én mentális egészségem nem kimondottan ép. Lehetséges, hogy a sok stressz és a napi néhány óra alvás miatt reagált így a testem?

Bármilyen ötlet, hogy mégis mitől alakulhatott ki? Egy allergiavizsgálat valószínűleg választ tudna adni, de első körben itt érdeklődnék. Ha valaki úgy gondolja, hogy kép alapján többet tudna segíteni, az írjon privátban és linkelek.


Előre is köszönöm a válaszokat.


16/L


2019. máj. 5. 19:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!