Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Rozsdamentes karórát a nikkelé...

Rozsdamentes karórát a nikkelérzékenyek bírják bizosra?

Figyelt kérdés
Hány nap hordás után derül ki ha nem birom?
2019. máj. 9. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A rozsdamentes, az lehet nikkeles is, és az az allergia mértékétől és az izzadástól függően, akár 15-30 perc alatt is kijöhet.
2019. máj. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Nem biztos. Ha allergiás vagy rá, az max. pár órán belül érzed, viszket, kipattogzik. Van egy módszere, hogy hordani tudd. Ragassz az óra hátuljára valamit, pl. ragtapaszt. Ha a szíjrésze is fém, akkor inkább mondj le róla. Én sem bírom, pedig nem nikkelallergiás vagyok, hanem kobalt. Semmilyen bizsut nem bír a bőröm, csak az ezüstöt, aranyat.
2019. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én kb egy hónapja vettem az órásnál egy nagyon szép kis órát. Azt mondta ott az eladó hogy bírni fogom. Kb most kezdett el viszketni. Lehetséges ez hogy ennyi idő múlva?

Amúgy nem is tudom hogy gondoltam hogy én bírni fogom mikor még az ezüstöt se tudom hordani csak az aranyat.

Már a titánium karórát se merném ezek után megvenni.

2019. máj. 9. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!