Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Gombóc a torokban! Ez lehet...

Gombóc a torokban! Ez lehet allergia? Többi lent.

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött ,hogy egyik nap úgy éreztem gombóc van a torkon a de elmúlt. Aztán semmi pár napra rá megint de elmúlt Nem volt folyamatos aztán egyszer csak megint éreztem akkor már nem múlt el! Meg úgy éreztem folyik le a valafék a torkomon(bocsi)Elmentem háziorvoshoz! Azt mondta torokgyulladás . De semmi más tünetek nem volt! Ezt megelőzően volt egy garatgyulladasom is 3-4 hónapja arra is antibiotikumot kaptam egy hetest de akkor se voltam lázas pedig az nagyon durva volt! Szóval oké én nem lázadások be, de most h letelt tegnap a kúra elfogyott az antibiotikum már tegnap éreztem újra. A gombócot a torkomban! Sőt a gyógyszer alatt is éreztem néha! Bedugul az orrom is. Kell hogy fújjak bele orrsprayt. Soha nem voltam allergiás azért nem tudom mi lehet ez? Menjek vissza háziorvoshoz vagy inkább fül orr gégészetre? Tanácstalan vagyok! És elég kellemetlen érzem is h össze van szűkülve a torkom! Volt ilyen már valakinek esetleg?

2019. jún. 5. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Gombóc érzést okozhat torokgyulladás is, pajzsmirigy betegség, reflux és stressz is.
2019. jún. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

40 évig éreztem gombócot, nyomást a torkom alatt. 101 gyomorbetegséget diagnosztizáltak + lelki nyavalyák tömkelege. De 6 éve sikerült kimasszíroznom, és köszönöm azóta nagyon jól vagyok. Gyógyszer, és orvosellenes lettem.

Neked is azt tanácsolnám, hogy sürgősen keress másik háziorvost, olyant aki tiszta lappal indít! Ha gondolod tudok mondani néhány dolgot!(priviben)

2019. jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Közben voltam fül orr gégésznél azért nem írtam! Gondoltam megvárom mit mond! Valószínű a sav marja a torkom! Ezért gyulladt be és most is piros picit. Úgyhogy valtoztatnom kell az étkezésemen. Aztán meglátjuk!
2019. jún. 7. 07:53
 4/4 anonim ***** válasza:

A gombócérzet attól van, hogy kilyukad felreped a nyelőcső belső hártyája és bebújnak alá ételdarabkák!

Persze gyomorsavcsökkentő tablettával rögtön csillapodnak a tünetek, de a parányi repedés az nem gyógyul, mert alatta van az ételdarabka. Ezt az orvosok nem láthatják, mert az endoszkóp kifeszíti maga előtt a hártyát, és amúgy is, egy fekete-fehér képen egy vérérnek tűnik minden ilyen elváltozás.

2019. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!