Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Nagyon szeretnek engem a...

Nagyon szeretnek engem a szúnyogok 1 óra alatt kb.15 csípést szedtem össze 3x nagyobbra dagadnak viszket es miután le megy a dagadás a pötty körül besárgul olyan érzés mintha megütöttem volna. Valami tipp mitől lehetnek ezek a problémák?

Figyelt kérdés
Szúnyogcsípés
2019. jún. 11. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Hisztamin intolerancia, a szervezet túl lassan bontja le az enzimet aminek magas a szintje. Kerülni kell a magas hisztamintartalmú ételeket.
2019. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok orvos de leheg szúnyog csípés allergiája a tüneteim?
2019. jún. 11. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
A szúnyogcsípést szappanos vízzel kell bedörzsölni, lemosni, míg a viszketés alább nem hagy. De nézd meg a szappant mielőtt alkalmazod, hogy valódi szappan legyen, mert a mostani illatbombák nem alkalmasak lúgosításra!
2019. jún. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Első, tr ezt rpssz helyre írtad!


Sajnos engem is "szeretnek" a szúnyogok. Most kint voltam 5 percet, 20 csípés... Pedig nem vízparton lakom.


Állítólag a nullás vércsoportot jobban kedvelik...


Elviselhetetlen méreteket ölt. Nem elég aeleg, mikor kicsit hűvösebb, jön ez....


Most ilyen karkötőt akarok venni. Beváltak még a füstölők is... De tavaly mikpr egy éjszaka alatt 1p0 csípésem lett, begyújtottam a szobában, ugye zárt térben nem lehet... Egy leeső szikrától begyulladt a matrac, 3/4-e elégett, mire észrevettem, közben rajta aludtam. Csak igye nem lánggal égett, hanem a középső réteg, szépen lassan....

2019. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!