Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehet, hogy ez laktózérzékenység?

Lehet, hogy ez laktózérzékenység?

Figyelt kérdés

Fokozatos ennek a kialakulása?

Mert azt már észrevettem magamon, hogy sokszorr vagyok puffadt,sokszor távozik belőlem gáz..

De most, egy hete kb hasmenésem is van.Nem olyan durva, de egyszercsak jön egy görcs, aztán a hasmenés.És ma, amikor megettem egy tál tejbegrízt ez durvább volt.Három részletben ettem, és mindhárom után jött a görcs..Lehet emiatt, vagy csak bekeképzelem?



2019. jún. 14. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kerülni a tejterméket, aztán meglátod.

.

2019. jún. 14. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én voltam laktózterhelés vizsgálaton, és negatív lett. Az életemet végigfostam, komoly, szinte elviselhetetlen bélgörcsökkel.

A laktózos vizsgálat szerint nem a tejre vagyok allergiás, sőt másra sem. de én egy valamire tippelnék, a gumi és fékpor amit az útjainkon koptatnak, okoz immár elviselhetetlen tüneteket. Ha gumipormentes övezetből származnak ételeim, minden fajtáját problémamentesen meg tudom enni! Persze korábban, én is csak a tejet kerültem, aztán mindenféle tejterméket, majd az étolajjal, és a lisztel is meggyűltek a gondjaim. Érdekes módon a kecsketejből készült termékekkel semmi gondom nincs.

2019. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!