Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Valami megcsipkedett vagy én...

Valami megcsipkedett vagy én nem ia tudom. Valakinek nem ismerős mi lehet ez? 6 ilyen folt van rajtam 7 volt de egy már múlik.

Figyelt kérdés

Viszket mint a fene persze próbálom nem vakarni. Kenem canestennel hátha gombás ez is jó rá meg aloe vera levelet ragasztok rá éjjelre meg van rázó az azért jó mert nem csípik a legyek hogy lefedi.


[link]


2019. jún. 26. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mutasd megegy orvosnak
2019. jún. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a seb,úgy néz ki, hogy fekélyes lesz! Feltétlenül menj orvoshoz, és ne vakard! Vannak ilyen fertőzést okozó szúnyogok, jobb megelőzni a bajt..
2019. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja,és ez nem 🍄.
2019. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szúnyog csípés volt és ilyenné alakult. Nem én vagyok az egyetlen erre felé akinek ilyen lett. Csak tudnám milyen kannibálok ezek. Nem lett fekélyes nem gomba. Magától kezdett el múlni nagyon lassan.
2019. júl. 12. 09:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök neki,hogy elmúlt! Vannak ilyen trópusi szúnyogok,amik elterjedtek hazánkban is, vigyázni kell velük, mert fertőzhetnek.
2019. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!