Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Megdagadt arcom egyik fele...

Megdagadt arcom egyik fele lehet allergia miatt?

Figyelt kérdés

Kb 4hete megdagadt arcom egyik fele arcüreg tájékán.Van olyan annyira viszket szemem pirosra vakarom,vagy néha tüsszögök egymás után 10-12öt is.Gondolom valamire allergiás vagyok.Hova érdemes mennem háziorvos,vagy fül orr gégészet?Gondolom feldagadás nem fog magától elmúlni,antibiotikum kéne.Átköltöztem más városba s háziorvoshoz 4műszak mellett körülményes menni köv héten tudom megoldani,de hátha van valami házi gyógymód is rá.Biztos nem fog miatt van,ill nem is fáj.Orr mellől jön le felsőállkapocsig kb.Gondolom azon kívül ronda látvány más bajom nem lesz tőle.Háziorvos tud allergiatesztre is küldeni mitől lehet igaz?Növényre gondolok,mert télen nincs sorozatos tüsszögés se.

Aki hasznos választ tud adni kérem írjon,ne aggódjam túl..


2019. júl. 12. 12:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj, hátha ír fel antihisztamint, mert erre az kell, nem antibiotikum (nem baktérium). Esetleg menj be gyógyszertárba és kérdezd meg mit tudnak adni rá
2019. júl. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!