Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miért hányok a "Tigristapasztól"?

Miért hányok a "Tigristapasztól"?

Figyelt kérdés
Már minden féle kenőcsöt, (diclofenak, voltaren, feketenadály,) kipróbáltam ízületre de nem vált be. Javasolták a tigristapaszt, ki is próbáltam de 1-2 óra múlva hánytam tőle. Nem először. Milyen összetevőkre lehetek érzékeny, allergiás?

#allergia #tigristapasz összetevőire
2019. júl. 17. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt honnan lehetne megmondani? Bármelyik összetevöre lehetsz érzékeny, lehet, hoyg a mennyiség a gond és nem maga az összetevö, ezt senki nem tudhatja. Esetleg ha orvos kivizsgálja, akkor elöfordulhat, hogy rájön valamire, de nem biztos.

Viszont ha ennyire nem tesz jót, akkor okosabb nem pr´boálkozni vele többé.

2019. júl. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a korrekt választ.
2019. júl. 17. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:

A tigristapaszból is több féle van. Mint a kínai balzsamból, és lóbalzsamból is. De van egy olyan, aminek ugyan az az illata, mint a gyógyszertárban kapható drága flector tapasznak. Én a gerincemre használtam, és bevásároltam belőle egy valagra valót, és én is rosszul lettem tőle. Már egy hete kínlódtam, mire neten utána néztem a dolognak. Az a tapasz amit elsőként használtam,(valamelyik kirakódós autóstól vettem) csak a neten volt rendelhető, amit a kínai boltokban árulnak, az mind más összetételű. Sajnos abban már nem tudok segíteni, hogy melyik az amelyik nem okoz hányingert, mert már 15 éve is van hogy ez történt. Arra emlékszem, hogy a tigris és a mintázata fényes aranybarna volt fekete csíkokkal. De az tasak alsó szélében, vagy felül kínaiul rá van írva hogy mire valók. Az erős, csípős kámfor illatúból vásáltam be a kínai boltban.

Ha gondolod nézz körül itt:

[link]

2019. júl. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Nem vagyok benne biztos, de úgy hiszem, hogy ez volt az a tapasz, amelyik jó volt, és olyan az illata mint a flector tapaszé.

2019. júl. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dr. Chen patika, világoskék csomagolásban.
2019. júl. 19. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!