Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Méhszúrás miatt rosszullét?

Méhszúrás miatt rosszullét?

Figyelt kérdés

Ma reggel megcsípett néhány méh a karomon. Probléma nem volt, nyilván fájt meg piros lett. A karom nincs bedagadva.


Azonban ma estétől olyan nszintű rosszullét fogott el, hogy alig tudok létezni.


Remeg a kezem, folyik az orrom, fáj a fejem, a torkom nagyon fáj, és mintha lázás lennék, fázok is. Az ágyból nem bírok felkelni, olyan álmos vagyok.


Ez mi?


2019. júl. 20. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Lehet, hogy allergiás reakciód van. Ha van otthon valaki, akkor kérd meg hogy hozzon kalciumot és esetleg az ügyeletet is felhívhatnátok.
2019. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem allergiás reakció. Inkább vírus.
2019. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A méhcsípés okozta allergiás reakciók általában pár percen belül megjelennek, szóval ez hogy reggel megcsípett és most este rosszul vagy, ezt a két eseményt én nem igazából tudom összekötni. Szerintem inkább elkaptál egy felső légúti fertőzést (nem a méhtől) és az jön ki rajtad.
2019. júl. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj be az ügyeletre!
2019. júl. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Menj be az ügyeletre!"


Dehát most írta, hogy nem tud kikelni az ágyból..

Inkább pihenj.

2019. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!