Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Wc-zési szokás megváltoztatása...

Wc-zési szokás megváltoztatása? Hogyan?

Figyelt kérdés

Világéletemben reggel wcztem, mert akkor kellett, és úgy rendben voltam egész nap.

Mostanában azonban itthon voltam és átálltam napi háromszorira, mert egyszerűen muszáj volt. Ez a napi 3 számomra egyébként is döbbenetes. Másrészt a napokban új munkahelyen kezdek, ahol egyáltalán nem szeretnék ilyennel foglalkozni.

Hogyan tudnám visszaállítani az egyszeri, reggeli wczést?


2019. júl. 28. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Változott sz életviteled? bioritmus, étrend, sortolási szokások...

Ha ez változott, akkor feltehetően csak azt kell a régi rendbe visszaállítani.

A "régi" munkahelyeden ez nem zavar? Miben lesz más az új munkahely, mint a régi?

2019. júl. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most két hónapot itthon "tunyultam", igaz a napokban gyakran sátáltam.

Előtte egész nap mászkálós munkám volt.

2019. júl. 28. 15:40
 3/6 anonim ***** válasza:

És most milyen lesz?


A többiről sem árt tudni:

- változott-e a fekvési, kelési időd?

- változott-e az, hogy mit eszel, mennyit eszel és mikor eszel?

- sportolásban történt-e esetleg számottevő változás?

- volt-e esetleg valami relevánsabb betegség?

2019. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Járkálós munkám volt. Addig működött is a dolog. Aztán itthon maradtam 2 hónapot. Eleinte kemény székelés miatt berepedt, aztán gondolom nem tudott minden kijönni, így beállt a napi kétszeri wczés. A repedés már helyrejött jóideje, de a napokban meg már háromszor kell.

A következő munka is járkálós lesz.


A fekvés/kelés eltolódott, de így is sikerül ébredést követően wczni, csak ugye délkörül újból kell, meg koradélután is.


Azt hiszem többet eszek. Korábban 3 pogácsán éltem egész nap. Lehet akkor ez lesz a ludas.


Soortolásban nincs nagyobb változás.

2019. júl. 28. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor feltehetően ez lehet az ok. De a 3 pogácsa meglehetősen kevés. Lehet, akkor gyors az anyagcseréd és akkor a napi 3 körül van a realitás.
2019. júl. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem értem, mindig csak azoknak van gondjuk, akik kitalálták és betartják ezt a hülyeséget, hogy naponta muszáj kakkantani és persze kizárólag reggel. Én egyáltalán nem tartom számon, amikor jön az inger 1 órán belül elmegyek, akárhol is vagyok, aztán kész. Majd biztos azon fogok görcsölni, hogy jaj 5 perccel később keltem, nem lesz rá időm, vagy jaj, még csak 1 volt ma, vagy 1 se. A WC-k mindenhol ugyanolyanok, a melóhelyen még fizetik is a műveletet.
2019. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!