Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem vagyok jól és gyengének...

Nem vagyok jól és gyengének érzem magam?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Elmúlt pár napban nem érzem túl jól magam.Van egy 9hónapos kislányom,aki bearanyozza a napjaimat,imádok vele lenni.Viszont elmúlt pár napban olyan vagyok ,mint egy lajhár.Reggel fáradtan kelek este még fáradtabban fekszek le.Elkell menni valahova kb a babakocsira támaszkodok annyira álmos,fáradt vagyok.Kicsi átalussza az éjszakát 9kor fekszik,reggel 6kel.Én éjfél fele fekszek reggel a kicsivel ébredek.Segítségem a férjem nagyon ritkán 1-2havonta pár órára mama vigyáz rá.Alapbetegségem amiről tudok herincferdulés,vashiány,de erre szedtem tablettát hónapokig,ez nem kéne már ,hogy baj legyen.Dohányoztam a terhességig,azóta nem cigizek amióta megtudtam,hogy terhes vagyok.Újabb terhesség nem áll fent ez tuti fix.Vitaminhiányos lennék vagy még mindig a hormonok játszanak velem?? Szoptatni se szoptatok már.Elapadt a tejem,bár pár cseppet még kitudok magamból préselni.
2019. júl. 31. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:

A vaspótlás eredményét kontroll laborral ellenőrizték? Mikor volt utoljára labor? Vérnyomás?

De lehet, hogy csak kimerült vagy, érdemes lenne több segítséget igénybe venni, akár szomszédokét vagy rokonokét, barátnőkét is.

2019. júl. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Volt kontroll vérvétel vashiány miatt az akkor rendben volt.Pont elérte a normál vasszint alsó határát.Sajnos több segítséget nem tudok igénybe venni,anyukám dolgozik,ő akkor vállalja be az unokát ha szabadnapos.
2019. júl. 31. 10:06
 3/10 A kérdező kommentje:
Férjem az akire tudok ilyen téren számítani.Haza jön a munkából és nem az az első,hogy betesped az ágyba,hanem átveszi a kislányt.Akkor én takarítok,rendet rakok,néha van csak hogy alszok du.án a gyerekkel.
2019. júl. 31. 10:08
 4/10 A kérdező kommentje:
A legjobb barátnőmre sem tudok számítani,mert ott 3kisgyerek van.A szomszédokkal nem olyan a viszony,hogy rá bizzak egy gyereket.Nincs rossz visszony csak köszönő van ennyi...
2019. júl. 31. 10:09
 5/10 anonim ***** válasza:

És mikor hagytad abba a vaspótlást? Ha épp a határon volt a kontrollkor és azóta nem szeded, vígan visszacsökkenhetett.

Ne legyél maximalista, pl nem kell mindennap takarítani, ételt lehet rendelni is (nem vészes árban), add meg a szervezetednek, amire szüksége van, hiszen a 9 hónap hónap terhesség, a szülés meg a szoptatás ameddig tartott, nagyon sokat kivesz az emberből, idő kell a regenerálódásra. Igyekezz emberek közé menni, ne legyél a 4 fal közé bezárva. Szabadságra nem megy a férjed most nyáron?

2019. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vele a 4 fal között szerintem.Megyek vele játszótérre ,boltba srb.De most volt itthon 3 hetet,oda voltunk 1 hetet tesómnál,jött a kicsi is.
2019. júl. 31. 11:30
 7/10 anonim ***** válasza:
És nem voltál jobban, amikor kevesebbet dolgoztál és társaságban voltál?
2019. júl. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Fáradt voltam akkor is,mert 12órás munkahelyről jöttem el szulni,de ennyire nem.De ezt a fajta fáradságot pár napja érzem.Amit még tudni kell rólam utálom a meleget,nehezen bírom
2019. júl. 31. 12:16
 9/10 A kérdező kommentje:
Irta valaki ,hogy macimaéostának se kell éenni,ebbe igaza van,én is ezt vallom.Ugye a kicsi miatt minden nap feltakarítok felporszívózok.Házi munkát csak hétköznap,hétvégén nem csinálok.
2019. júl. 31. 12:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell mindennap porszívózni, semmi baja nem lesz a gyereknek a napi portól. 1 héten egyszer elég! Racionalizálj!
2019. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!