Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől érzi így magát az ember?

Mitől érzi így magát az ember?

Figyelt kérdés
Sokszor olyan érzés jön rám inkább pihenés közben vagy nem nagy fizikai aktivitást követelő dolog közben , hogy nehezebb légzés nehéz felidézni dolgokat egyszerűen ilyen kellemetlen közérzet nem fáj csak olyan ijesztő nem tudsz úgy gondolkodni , nem kapsz olyan jó levegőt stb... Valakivel fordult már elő ilyen ?Nekem ez már hosszabb ideje tart , és valamikor gyengébben , valamikor erősebben jön elő.

2019. aug. 1. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni. Én úgy írnám korul,hogy olyan érzés mintha nem lennék ébren. Mintha nem lennék önmagam. Ez lehet depresszió, front érzékenység, vérnyomás ingadozás, keringési zavar, bármi. Jó lenne egy kivizsgálás.
2019. aug. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Huh, nem tudom mitől lehet, de egyenesen utálom ezt az érzést. Most is rámtört az este. Jártam egyet, megmostam az arcom, nyitottam ablakot, most vedelem a vizet. Várom, hogy jobb legyen..

Annyira megfoghatatlan/leírhatatlan ez az állapot, nem is tudom hova/kihez fordulhatnék ilyenkor. Mindig csak nagy nézéseket kapok, ha megpróbálom körülírni mit is érzek..:/

2019. aug. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen teljesen leirhatatlan erzes
2019. aug. 15. 02:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!