Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggelente fáj a hasam. Mit...

Reggelente fáj a hasam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és..


Kedd óta reggelente fáj a hasam. A közérzetem nagyon jó, ugyanolyan, mint mielőtt fájt volna.

Szóval reggel mikor fekelek kb 1 órát fáj, aztán elmúlik. Kicsit furi. Néha mielőtt lefekszem is fáj. Vajon mitől lehet?


Vannak parazitáim de mostmár kezdenek kihalni. Azon vagyok, hogy kiöljem őket és szerintem sikerrel is járok.

Esetleg a parazitáknak lehet köze a hasi fájdalmaimhoz?


Kérlek válaszoljatok!



2019. aug. 3. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Melyik parazitával kűzdesz?


Nálam egyébként ugyanezt a tünetet az igen egészségtelen étrend okozta.

2019. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom a pontos nevét. Ilyen kis apró cérnaszerű giliszták vagy valami ilyesmi. A székletemben szoktam látni..
2019. aug. 3. 23:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Akár a fonalférgek is okozhatják, de számos más oka is lehet. De így teljesen látatlanban még orvos is csak vaktában tudna találgatni, hogy mi lehet ez. Az sem kizárt, hogy nem emésztőrendszeri, hanem nőgyógyászati oka van a dolognak.


Én mindenképpen azt javaslom, hogy a körzeti orvosnál kezd. Ő majd be fog utalni a megfelelő szakorvoshoz.

2019. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :) Jöhetnek még...

Egyáltalán nem eszek egészégtelenül, nagyon nagyon sok gyümölcsöt és zöldséfet eszem, valamint csak itthon főtt/sült ételeket.

Több mint 3 éve biocomos termékekkel élek, amelyek megszépítették a beteges életemet.

Chipset vagy gyorskajàt nagyon nagyon ritkán eszek, egy hónapba maximum egyszer de valamikor soha. Csokit minden héten eszek, de csak 70-80%-osat. Ez azért van mert laktózérzékeny vagyok és ugye a 70-80%-os csokoládékban nincs tej...

2019. aug. 4. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!