Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van ötletetek mi lehet a...

Van ötletetek mi lehet a bajom napok óta?

Figyelt kérdés

Pénteken elég csípős spagetti volt az ebédem. Azóta kábultnak érzem magam, de nem nagyok gyenge csak ingerlékenység és kis nyomás a fejemben.

Kicsit olyan érzés mint amikor sokáig náthás vagyok és az utolsó pár napban még érzem hogy nem az igazi.

Vagy amikor fejen állok és a vér a fejembe áramlik amitől megszédülök.


Eléggé szorongó alkat vagyok, pár héttel ezelőtt volt egy konfliktusom egy munkatársammal és pár napig görcsös gyomorfájásom volt.

Az elmúlt de egy ideje minden reggel fehér nyálka van a szám szélén és sűrű, sárgás, nyálkás váladékot köpök fel amit nehezen tudok leöblíteni a kagylón.


Rendesen viszek be folyadékot, kb napi 2-3 litert. Pisilni is normálisan járok. Esténként is csak egyszer kelek fel.


Adjatok tanácsokat kérlek.



2019. aug. 5. 16:22
 1/3 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy a csípős spagetti miatt van, főleg ha nem vagy alergiás semmire ami volt benne. A csípős kajától nem jön fel sleim szerű valami. Menj el orvoshoz, az is lehet vitamin hiány. Nem kell megijedni :) A szédülős részre☝🏻pedig azt tudom ajánlani, hogy szedj magnéziumot!:)
2019. aug. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A slejm már régebben van.

Folyamatosan szedek vitaminokat mert edzek heti 5 napot.

Amit észrevettem hogy a slejm ami felválik, időnként édeskés ízű.

2019. aug. 5. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Át kell térni a paleo étrendre és minden betegséged elmúlik!
2019. aug. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!