Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Baj, ha a Szomorú vasárnap...

Baj, ha a Szomorú vasárnap című dal megnyugtat?

Figyelt kérdés

Mostanság nagyon el vagyok keseredve. Romokban minden szinte...stb. Ez a dal jár a fejemben folyton és megnyugtat, ha hallgatom. Viszont tartok attól, hogy esetleg, mivel korábban rossz dolgok fűződtek hozzá, káros hatással lehet közérzetre, gondolatra... bármi...

Hallgathatom szerintetek nyugodtan, vagy próbáljam hanyagolni és utóbbi esetben, mit ajánlotok akkor?


Köszönöm szépen.



2019. aug. 5. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyi szép mulatós nóta van testvérem, azok közül válogass!
2019. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na, és szerinted mi vidítana fel? Mi köll nekem testvérem? :D
2019. aug. 5. 18:38
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Hát szerintem a hétfő szomorúbb nap.
2019. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem mindegyik nap egyforma és szomorú.
2019. aug. 6. 16:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, tök jó, hogy találtál valamit, ami tök jó hatással van rád.:)
2019. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5:


Köszönöm, kedves vagy. Jók ezek a dalok. Eszembe jut erről még Madam Florence, a tökéletlen hangú nő, akinek hiába volt hamis hangja, mégis emberek százai hallgatták, mert megerősítette őket. Kellenek ilyen emberek.

2019. aug. 14. 18:40
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hallgass azt, amit szeretnél. Ha téged ez lazít el, és ez ad neked vigaszt, akkor hallgasd ezt.

Nem mondom, szomorú egy dal, de ettől függetlenül nagyon szép, én is szoktam hallgatni. Szabadidőmben szeretek elmerengeni a dolgokon, olyankor ez segít kikapcsolni.

Ha szereted, nyugodtan hallgasd :)

2021. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!