Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan küzdjek meg ezzel?

Hogyan küzdjek meg ezzel?

Figyelt kérdés
Viszonylag későn derült ki, hogy IR-es vagyok és mellé PCOS-em van. Nagyon sokat híztam. Viszont. Február óta kemény diétán vagyok, tartom szigorúan. 21 kilót sikerült leadnom, végre 100 kiló alatt vagyok. Mégis ugyanúgy utálom magam, mint amikor elkezdtem. Ugyanolyan gusztustalannak látom magam a tükörben, rossz magamra néznem. Kényelmetlenül érzem magam a ruháimban, pedig már bőven le kellett cserélnem a ruhatáram. Mit tegyek, hogy legalább egy kicsit megbarátkozzak magammal?

2019. aug. 6. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagy betűvel TÜRELEM! Csak ezt tudom javasolni. Nagyon ügyes vagy, hogy tartod a diétát. Mozogsz is mellé? Kitartás, lesz ez még jobb is! :))
2019. aug. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!