Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyomás érzet a fejben. Mitől?

Nyomás érzet a fejben. Mitől?

Figyelt kérdés
A fülem gyenge fájdalmával kezdődött az egész, amivel orvoshoz is mentem, de nem látták semmit. Hőemelkedés én van szinte minden nap, ezt is elmondtam a fül orr gegesznek de nem különösebben törődött vele és azt is, hogy hasmenésem van, de ez sem izgatta. Azóta viszont megjelent egy olyan problémám, hogy nyomaszt érzek a fejemben fekvő vagy néha ülő helyzetben is. Néha összevissza az egész fejemben, néha csak a fülemben belül. Néha szédülés is jár hozzá. Fájdalmat nem érzek sehol. Nem tudom, hogy mi lehet a problemam, de az orvos nem talált semmit a fülemben.
2019. aug. 9. 11:37
 1/1 anonim válasza:

Lehet hogy arcureg gyulladasod van... Volt egy ismerősöm majdnem 1 évig járt orvoshoz amire az MRI kimutatta hogy mi a probléma..

De az is lehet hogy stresszelsz a nyomás a fejben attól is lehet

A hasmenes miatt egy labor és étrend változtatás szóba jöhet

További jó egészséget remélem tudtam segiteni

2019. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!