Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van itt még olyan aki "egyedül...

Van itt még olyan aki "egyedül" éli az életét?

Figyelt kérdés

Mire gondolok?

Nincs társasága, csak felszínes ilyen olyan emberek, de azokkal nem jár el sehova beszélgetni sem összeülni.

És nincs épp párkapcsolata sem.

Nem jó egyedül, nekem nincs tesóm sem, és érzem hogy ki vagyok szolgáltatva, hogy miért? mert én vagyok egyedül és igyekeznék tartozni valakihez valahova. És az van mindig "alsó" helyzetben. De olyan fárasztó menni és menni mások után. Oké hogy aki olyan akkor hagyni kell, de ha sok ilyen van egymás után kedved szegi. És nem akaródzik senki után rohangálni, viszont így meg élvezheted tovább egyedül. Erre mondják hogy patt egy helyzet.


2019. aug. 12. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Vallás?
2019. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Katólikus.
2019. aug. 12. 22:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Érdemes megkeresni a helyi papot, hátha ő tud segíteni.
2019. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon szellemes vagy
2019. aug. 13. 00:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem viccből írtam, tényleg azt gondolom, hogy a katolikus közösséghez tartozás segítene az élethelyzeteden. Próbáld meg, mi bajod lehet belőle?
2019. aug. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetben vagyok fiatal lányként. 💁🏻‍♀️

Mindig ki voltam közösítve, nincsenek barátaim. Vágyom kapcsolatra, de elnyomom magamban, nem jön össze a dolog. :)

Elég szar mindent egyedül csinálni. Nem mesélhetem ki a problémáimat a barátnőimnek stb. és hát elég rossz mindent magamban tartani.

Próbáltam már társulni, de én se fogok futni mások után.

2019. aug. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!