Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az asztmatol van vagy szívroha...

Az asztmatol van vagy szívroham esetleg valami szív probléma?

Figyelt kérdés

Szombaton kezdődött hogy nehezen kaptam levegőt, (egy ideje már nem szedtem az asztma gyógyszert), mellkasi nyomás

Vasárnap is ugyanez volt, ha befujtam az asztma spray-vel jobb lett kicsit.

Hétfőn kicsit jobban voltam, de ugyanúgy fent álltak ezek a tünetek és nem nagyon tudtam megállni mert akkor úgy éreztem mintha elajulnek de nem ájultam.

A mellkasi nyomás meg mindig fent áll, néha a bal könyököm én olyan érzés van mintha bevertem volna valahova, ma pedig fekete foltok is jöttek néha a szemem elé

Néha pedig erős a szivveresem

Egyébként 16 éves vagyok


2019. aug. 14. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézd, én nem akarlak bántani, de tényleg úgy érzed, hogy ezt mi fogjuk tudni diagnosztizálni neked?

És ha mi azt mondjuk, hogy hátsó fali infarktus? Nem mindegy, hogy melyik fotelzseninek mi jut erről eszébe?

Egy dolgot tudok tanácsolni, de azt a legkomolyabban: ha rosszul érzed magad, menj el orvoshoz.

2019. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!