Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az normális hogy Pesten 120...

Az normális hogy Pesten 120 a, , nyugalmi " pulzusom? 24/F

Figyelt kérdés
Otthon 54 szokott lenni 😂

2019. aug. 21. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát az minden, csak nem nyugalmi. És nem is normális.
2019. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Várj attól függ hogy méred. A nyugalmi elvileg az ülő, nyugodt környezetben mért (!) szám. Az a mérvadó. Ha azon kívül magas, annak pszichés oka van. Nem bírod a tömeget, a sok nyüzsgést,munkahelyi stressz stb. de dehidratáltság is társulhat hozzá. Nem iszol nagyon keveset?


Azt tudom ajánlani továbbra is ellenőrizd otthon. Ha ott okés és bizonyos szituációkban rosszabb, maximum pszichológus. Gyógyszert emiatt ne akarj szedni mert rá lehet állni nagyon és nem a probléma gyökerét oldja meg. Magnéziumot+B vitaminokat szedj! Sportolj, jóga pl. nagyon hasznos nyugisport.

2019. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szociális oka van szerintem leginkább. Megfelési kényszer ilyesmik.
2019. szept. 13. 06:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, simán lehet szociális fóbia. Bennem is van sajnos és ezt nehéz legyűrni. Volt hogy nekem is egész nap 100 körüli pulzusom volt, mikor 70-80 alapból. Nap végére már bizsergett a fejem a stressztől. Valahogy meg kell tanulni magasról tenni mások véleményére, mert igazából senkit sem érdekel annyira mit csinálsz/hogy nézel, ki mint ahogyan azt te gondolod hidd el.. Kösd le magad mindig valamivel nekem az az egyik legjobb megoldás.
2019. szept. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy be tudok szresszelni hogy felmegy 100 fölé terhelésre meg ki tudja meddig szörnyű érzés. Volt 24 mérésem. Az orvosi rendelőben 103 volt minkét alkalommal aztán egész nap normális. Annyira kifáraszt a stressz meg a magas pulzus hogy semmihez nincs már erőm. :(
2019. szept. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ismerős, nyugi az emberek nagy része nem kezeli könnyen a stresszt, nem vagy egyedül, nem kizárólag az ember hibája.
2019. szept. 30. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!