Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez valami vírus, vagy ne...

Ez valami vírus, vagy ne aggódjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre bocs ha eszel, ne olvasd :D


Tegnap melóban rámjött a hasmars délután, amit elég sok bélgáz előzött meg, fel voltam puffadva.. Viszont visszagondolva, elég sok rostos/puffasztó ételt ettem: 2 adag zabkását, ebédre párolt zöldséget és rántott karfiolt. Olyan volt, mint mikor valami nem eseik jól és nagyon ki akar jönni :D

Ezután picit megkönnyebbültem.


Ma reggel is volt egy kevés, de nem kellett futnom, nem fájt semmi, szimplán mentem wc-re. Azóta egyszer mentem, megijedtem hogy lesz valami mert "durrogtam", de azóta semmi.

Ittam egy probiotikumot biztos ami biztos, hátha csak a bélflórám szórakozik. Ilyen esetekre hasznos a Normaflore? Abból ittam egyet. Imodiumot nem mertem azért, mert az nagyon megfogja.



2019. aug. 27. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
A tul sok rost miatt volt nyugi.
2019. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fingosat ettél, nincs probléma
2019. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!