Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 27 éves fiú vagyok és 55 kg...

27 éves fiú vagyok és 55 kg ami nagyon nem optimális. Valami oknál fogva nem tudok hízni sem pedig fogyni. Többet eszek mint egy átlag ember és mégsem jön rám plusz kiló és folyton éhes vagyok. Mindig ennék valamit és szoktam is általában? .

Figyelt kérdés
arra gyanakszom hogy a belekben nem szívódik fel a tápanyag és ez az oka a folyamatos éhségérzetnek és annak is hogy nem hízok. voltam gyomortükrözésen ahol a vékonybelet is látják de csak éppenhogy kicsit van begyulladva más különösebb eltérés nincs. esetleg valaki tapasztalt valami hasonlót?
2019. aug. 28. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen v enis csak lany. Ez genetika. De probalj meg elofloras joghurtot enni, meg b vitaminok is hizlalnak, sokszor egyel keveset!
2019. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magasságot nem írtál. A 27 év nem számít a testsúlymérésbe. Az 55 kiló cca 155-160 as magassághoz megfelelő.
2019. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
179 cm
2019. aug. 28. 17:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, én is ilyen vagyok. A szervezetem okos: ha nem mozgok/ nem csinálok semmit egész nap, akkor okos módon nem jönnek fel rám a kilók, miért is kellene hisz nincs rá szüksége a szervezetnek.


Viszont, ha elkezdek edzeni (nem kardió) és mellette megfelelően eszem, akkor simán feljön rám az izom és a zsír is egyaránt.

2020. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!