Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon durván kijött a parlagf...

Nagyon durván kijött a parlagfű allergiám. Lehetek ettől iszonyú fáradt? Vagy menjek orvoshoz más okot keresni?

Figyelt kérdés
Azóta vagyok ennyire hulla mióta kijött az allergia. Nem tudom magától az allergiától vagy a gyógyszertől plusz orrspraytől amit szedek rá. Alig vonszolom magam és legszívesebben csak aludnék.
2019. aug. 29. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Inább az orrspray miatt. Az allergia elleno szerekben antihisztamin van, ami kicsit álmosító hatású, szerintem emiatt vagy fáradt.
2019. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja. Azt nem tudom, vényes vagy vény nélkül gyógyszert szedsz-e, de vényesekben vmennyi nyugtató is van.
2019. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is halálomon vagyok. Nagyon rossz. Nem tudok mit tenni. Orrfolyás, dugulás. Eszméletlen sok tüsszögés, szem égés. Az idén már a torkom is fáj.
2019. aug. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vényköteles gyógyszert és allergodil orrspret ami csak keserű léként folyik le a torkomra de nem érzem hogy hatna barmit is. Van itthon szteroidos is ami vényköteles. De azzal nem akarom terhelni a szervezetem. Mivel par alkalom után az sem hatott többet mint az allergodil. Komolyan még a salvus vizes orrspraivel megyek a legtöbbre. Annak legalább nincs mellékhatasa és fújkalhatom egész nap.
2019. aug. 31. 11:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy az elmúlt ébekben ennyire nem volt rossz. Ugyan ezzel a gyógysuerrel meg orrsprayvel elvoltam. Nem is kellet folyamatosan szednem a gyógyszert. Nem tudom mi van idén? Rettenetes. Mintha be sem venném a gyógyszert. Egyedül az segít ha a munkahelyen bezarom az ablakokat és benyomom turbóra a legkondit. Akkor 1 óra múlva jobb lesz.
2019. aug. 31. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!