Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Beteg leszek vagy csak a front?

Beteg leszek vagy csak a front?

Figyelt kérdés
Kb 2 napja olyan furán érzem maham, egyszerűen semmihez sincs kedvem, és nyűgös is vagyok, ma reggel úgy keltem mintha enyhén kapart Volna a torkom, meg néha tüszkölnöm is kell, vagyis csak úgy érzem,de aztán nem jön ki. Most is melegséget erzek, és kicsit gyenge is vagyok, közben pedig rettegek hogy beteg leszek vagy lázas. Félek hogy az a virus, amitől majd hányni fogok, vagy hasmenésem lesz.
2019. aug. 31. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden lehet, de akár pollenallergia is. Mindenesetre hasmenésre felkészülhetsz (csökkentheted esetleges bekövetkezésnél a fellépő kellemetlen tüneteket), ha naponta beveszel 1-2 széntablettát és megiszol 1 csésze diólevél teát.
2019. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most be pánikoltam enyhén. Ugyanis pont ettől félek, a hasmenés től és a hanyastol.
2019. aug. 31. 12:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor beteg leszel, mert front az nincs.
2019. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még Mindig ugyan az van, ilyenkor reggel kapar a torkom, de egyelőre nincs más meg mindig.
2019. szept. 1. 08:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Na hogy vagy most?


Valószínűleg egy pici megfázás lehet, nekem is szokott ilyen lenni, hogy reggel fáj a torkom aztán napközben nem, általában aztán el is múlik így. Ha mégis kijön rajtad jobban ez a betegség, akkor is csak csak a torkod fog fájni vagy náthás leszel. A hasmenős vírustól nem a torkod fájna.

Egyébként az is lehet hogy valami allergia szerű dolog, vagy csak a meleg miatt nincs kedved semmihez.

Amúgy a legjobb az lenne, ha nem félnél ennyire attól hogy beteg leszel, mert már eleve idegeskedés okozhat mindenféle tüneteket, úgy is hogy közben nincs semmi bajod. Tudom könnyű mondani, nekem is vannak nehézségeim ilyen dolgokkal, úgyhogy értem hogy nem könnyű, de azért próbáld meg!

Nem lesz semmi bajod valószínűleg! :)

2019. szept. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bátorítást és megértést, a helyzet ugyan az. Csak most a fogam fáj valószínű huzatot kaptam. És jobb oldalon a mandulámon van egy mandulako, amit nem tudok leszedni,nem túl nagy.attol is kaparhat a torkom, vagy már nem tudom.. 🙂
2019. szept. 2. 08:58
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és még az,hogy nem folyik az orrom, be sincs dugulva, ritkán előfordul egy kis tüszkölés de ennyi.
2019. szept. 2. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!