Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik az a fájdalomcsillapitó...

Melyik az a fájdalomcsillapitó, ami nem olyan ártalmas?

Figyelt kérdés
Ízűleti problémára,elég sokszor kell bevenni apranax, ibuprofen,vagy aflamint,melyik az amit hosszú távon lehet szedni? Orvos írta fel őket,persze nem egyszerre szedem.

2019. szept. 3. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az aflamint nagyon nem ajanlom hosszu tavon, tonkreteszi a majadat. Minden gyogyszer karos, de ha nagxon kell: algopyrin, cataflam.
2019. szept. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tíz évig szedtem az aflamint. A vége felé már ötösével-hatosával, még sem lettem májbeteg!Közben az epémet kiműtötték.

A végső megoldást az jelentette, hogy nem mentem többet orvoshoz. Egy saját készítésű masszírozógéppel, minden peroblémám a múlté lett!

2019. szept. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..hát az aflamin az jó lenne,mert gyulladásgátló is, de érzem nem jó a gyomromnak. Ilyen krémek, géllek, pakolások meg nekem semmit sem érnek. A lábam is el van törve, szóval a falat kaparom..
2019. szept. 4. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Szegenyke. Jobbulast kivanok! Amugy hallottam mar vmi lökéshullám terapiarol. Esetleg keress ra, mondjuk a szivnek lehet artalmas, ennek nezz utana!
2019. szept. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!