Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet az, hogy időnként...

Mitől lehet az, hogy időnként elkezd mindenem fájni, mintha izomlázam lenne?

Figyelt kérdés

Olyan érzés mint amikor az embert kerülgeti valami és izomlázszerű fájdalma van.

Főleg deréktól lefelé a lábaim és a térdeim fájnak ilyenkor...mellette rossz a közérzetem, kicsit mintha a torkom is fájna. Még a talpam is fáj ilyenkor.

Azt vettem észre, hogy ez időszakosan eljön és elmúlik.

Mitől lehet ez?

Arra emlékszem , hogy amikor először ilyet éreztem , az akkoriban volt amikor rendszeresen betegen kellett bejárnom dolgozni.

Nehéz fizikai munkát végezek és nagyon megerőltetőnek éreztem hogy talpon kell lennem és mellette még erőt is kell kifejtenem.

Emlékszem mindig 11 körül jött egy ilyen izomlázszerű fájdalom testszerte és kb ahhoz tudnám hasonlítani, annyi hogy akkor nyilván tudtam, hogy kezd felszökni a láz és attól van.

Mi lehet ez?

Vagy csak kimerültség jele?

Elég sokat stresszelek is, bár okom nincs rá, csak feszültnek érzem magam.

Volt már valaki hasonló helyzetben?



2019. szept. 4. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:
50 évet éltem le így. 27 évesen öngyilkossági kísérlet, majd újabb 23 év szenvedés. 50 évesen egy savanyú cukorkának köszönhetően megleltem a problémáim eredetét, és már hetedik éve jól vagyok, és már szeretek élni!
2019. szept. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi kedves válaszoló, ezt a cukorkás dolgot kifejtenéd? Tudom régi kérdés de érdekelne mert énis nagyon szenvedek de eddig egy doki se tudott sajnos segíteni.
2020. szept. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!