Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Más is furcsán érzi magát egy...

Más is furcsán érzi magát egy cseppet?

Figyelt kérdés

Fél év kihagyás után újra iskolában,valamikor intenzív osztály és csövek most meg visszatérés a hétköznapokba,mintha csak álmodnám.Mostanában még a barátom társasságára se vágyok,a családoméra végképp nem.

Olyan üres vagyok mint még eddig soha,éhes vagyok de nem bírok enni,általában csak szotyolázok egész nap.Amikor hazajövök játszok vagy sorozatozok,zenét hallgatni vagy valakivel szóba állni egyátalán nincs kedvem.Már a házi állataim iránt se érzek szeretetet,minden csak megtörténik mintha álmodnám.Olyan furcsa megint a világ,minden olyan más hangulatú.


2019. szept. 7. 22:14
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Habár most éppen zenét hallgatok de általában nincs rá hozzá kedvem.
2019. szept. 7. 22:15
 2/16 A kérdező kommentje:
Teszem hozzá hogy minden szexuális érdeklődésem eltűnt,csak ha muszáj akkor segítek magamon.
2019. szept. 7. 22:16
 3/16 anonim ***** válasza:
Mi történt veled, hogy intenzívre kerültél?
2019. szept. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szívelégtelenség
2019. szept. 7. 22:38
 5/16 A kérdező kommentje:
Pontosabban szub-intenzív osztály.
2019. szept. 7. 22:44
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem valahogyan furcsa ez az egész. Szerintem valamilyen lelki állapotba kerültél, vagy valami más bajod van. Hány éves vagy? Hogyan élted meg a kórházi kezelést? Milyen a kapcsolatod a szüleiddel?
2019. szept. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy éltem meg,csak megtörténtek a dolgok.Anyámmal egész jó,apám irritáló,okoskodik nagy embernek érzi magát közben meg egy senki.De szerencsére nemsokára megy vissza Dunántúlra.
2019. szept. 8. 13:02
 8/16 A kérdező kommentje:
19
2019. szept. 8. 13:05
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez az érzelmi állapot nagyon nem normális szerintem. Az elején arra gyanakodtam, talán nagyon megviselt a betegséged, és a kórházi kezelés, és most poszttraumás stressz szindrómában szenvedsz. Ennek az esélye is fennáll, de lehet, hogy másról van szó. Az nem jó, ha ez az érzés rámegy a kapcsolataidra, vagy akár az egészségedre (írtad, hogy nem eszel rendesen). Próbálj meg rájönni, miből eredhet, mióta áll fenn ez az állapot, próbálj kikapcsolódni, és végiggondolni az elmúlt időszakodat. Hogy ha nem érzel javulást a közeljövőben, érdemes lenne beszélni erről az édesanyáddal, vagy fordulhatsz szakemberhez is. Érdemes lenne egy pszichológust felkeresni. Lehet valamiféle személyiségzavar, például borderline személyiségzavar, lehet poszttraumás stressz szindróma, de lehet, hogy egyszerűen csak kiégtél valami megerőltető dologban, túl hajszoltad magad.
2019. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nemrég ettem tele magam heh..De az emberekhez semmi kedvem nincs.Szinte semmi érzésem nincs csak némi frusztráció.
2019. szept. 8. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!