Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon izzadós vagyok. Mit...

Nagyon izzadós vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemcsak nyáron, az év többi szakában is ha elmegyek itthonról, akkor elkezdek izzadni és eléggé kellemetlen. Hónaljba és mellkasnál izzadok. Használtam már sokfajta izzadásgátlót, dezodort, de semmi eredmény. Nem szorongok, nem vagyok ideges se, nincs semmi ehhez hasonló gondjaim. 27/F
2019. szept. 9. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Napi 2x fürdés és 2x hosszú hatású dezodor+parfüm
2019. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet pajzsmirigy túlműködés vagy kezdődő cukorbetegség tünete:

[link]

2019. szept. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tehát otthon nem izzadsz?
2019. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Így fél év után nem tudom, hogy akutuális-e még a kérdés, de hátha tudok neked, vagy akár másnak segíteni.

Én is elég izzadós vagyok, és könnyedén leizzadok, ha épp nem egy helyben ülök. Első körben szerintem is érdemes lenn orvoshoz fordulni, nem-e valamilyen betegség áll a háttérben. Szintén jó a napi kétszeri fürdés és izzadásgátlók használata, viszont miután már leizzadtál, parfümöt, dezodort ne rakj magadra, mert csak keveredik az izzadságszaggal, és elég kellemetlen szaga tud lenni. Hidegebb időben öltözz rétegesen, így ha épp sétálsz és meleged van, tudsz vetkőzni, ha pedig épp egy helyben állsz, tudsz magadra venni plusz réteget, így megfázni sem fogsz. Az intim törlőkendőt is nagyon tudom ajánlani, nekem a nivea mild vált be. Ha úgy érzed, hogy leizzadtál, akár még egy nyilvános mosdóban is meg tudod oldani a helyzetet.

Remélem tudtam valami hasznos tanáccsal szolgálni.

2020. febr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!