Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csapvíztől rossz a gyomrom?...

Csapvíztől rossz a gyomrom? Fáj, émelyeg vagy puffad?

Figyelt kérdés
Múltkoriban elhatároztam hogy nem veszek ásványvizet, és csapvizet fogok inni hogy ne dobjak el annyi műanyag palackot és ne költsek annyi pénzt. Azt vettem észre hogy émelygek tőle, a hasam estére felpuffad, többször kell wc-re mennem kis- és nagydolog miatt is. Nincs étvágyam és rossz a közérzetem. Lehet ez tényleg a csapvíz miatt? Más nem változott, átlagos ételeket eszem stb.

2019. szept. 11. 02:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem merném állítani. Állj vissza az ásványvízre, majd meglátod. Meglehet, valamilyen hiba csúszott be a táplálkozásodba.
2019. szept. 11. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyre többen vagyunk víz és kajabetegek!
2019. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ma bolti vizet és teát ittam napközben és jól vagyok 🤔
2019. szept. 11. 23:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen elváltozások nem egyik napról a másikra alakulnak ki. Évek, évtizedek alatt változik a szervezet.
2019. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 áfonyamálna123 ***** válasza:
igen!! nekem nagyon durván megy a hasam a csapvíztől ott ahol kemény a víz, mert tele van ásványi anyagokkal és sokkal több van egy pohár vízben mint amennyit a szervezet fel tud dolgozni. ahol nem kemény a víz semmi bajom, egész nap tudok csapvizet inni, itt Pesten meg csak a palackozott víz jöhet szóba sajnos:( nagyon zavar mert 19 éven keresztül csak csapvizet ittam
2019. okt. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!