Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Felek egyedul menni bárhova,...

Felek egyedul menni bárhova, nagyon rosszul vagyok panikolok magamat nézem azt hiszem hogy bármelyik percben meghalhatok. Mit tegyek? Nem lehet mindig mellettem valaki.

Figyelt kérdés

2019. szept. 12. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Lelkisegélyvonal, esetleg háziorvosod telefonon először, ha tényleg annyira gáz egyedül kimenned a házból.


Ezt egyedül nem oldod meg. Nem vagy ezzel egyedül, ettől persze még ugyanolyan szar, de tudd, hogy elérhető a segítség.

2019. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lelkisegély vonal? :D Én egyszer akkor hívtam fel őket mikor egy nagy műtét utan egyedül feküdtem otthon hónapokik

Tel volt és sötét. Közöltek hogy be kene feküdnöm a pszichiátriára mert idegösszeomlasom van. :D Még bennem voltak a varratok és olyan allapotban voltam hogy a wcig is alig bírtam elmenni. Fel sem vettek volna ilyen állapotban egy pszichiátriai osztalyra. Iszonyat okos embereket alkalmaznak ezeken a helyeken. Háziorvostól lehet segítséget kérni de ő is a pszichiátriára akar majd befektetni. Ott majd jó begyógyszereznek. Ha ez a cél akor hajrá. Amúgy egy cipőben járunk. A megoldást én sem tudom. Mondjuk engem nem kíserget senki szóval muszaj egyedül mennem. Majd elajulok az utcan.

2019. szept. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!