Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Front van vagy mi lehet?

Front van vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta a fejem olyan furcsa szedulok is , voltam ma orvosnál, semmi érdekeset nem mondott megvizsgált ilyenek, nem aludtam eleget éjszaka ideges voltam , és most is a fejem olyan furcsán feszít meg a fuleim stb picit bizonytalan vagyok , álmos stb , próbáltam ma itthon pihenni mert azt tanácsolta de felek , mi lehet ez?

2019. szept. 17. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, csak a front miatt van! Aludj, ha megteheted és kényeztesd magad finomságokkal! Jobbulást!
2019. szept. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell félni, hideg front jön. Nézzél sorozatokat.
2019. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan érzem magam, csak én nem rohanok rögtön orvoshoz miatta. Tudom, hogy mikor erősen visszaesik a hőmérséklet, erős szél van, akkor az rossz irányban hat a közérzetemre. Túlélem...
2019. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szétesik a fejem és muszaj vilt kávét is innom olyan álmos vagyok
2019. szept. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!