Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rossz ágytól szedulhetek?

Rossz ágytól szedulhetek?

Figyelt kérdés

2019. szept. 30. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem közvetlenül.
2019. szept. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt pontosan hogy?
2019. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Napközben szedulok mintha nyakam szar lenne vagy a fejem elszoritja valamit
2019. szept. 30. 21:07
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát közvetetten talán. Ha az ágy miatt elaludtad a nyakad, és becsípődött egy ideg.
2019. okt. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Menj el a háziorvoshoz. Az ágynak ehhez nincs köze.


Lehet fül lehet neurológiai probléma is, vagy vérnyomás is (pl mérjél vérnyomást. Lehet alacsony)

2019. okt. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Voltam már ezzel, azt mondta az egyensúly kristályok zavara lehet am a vérnyomásom telejsen jó 120-130- néha 140 között van
2019. okt. 1. 09:45
 7/11 anonim válasza:

Ha szeretnéd kizárni, hogy az ágy típusától van-e a szédülésed, javaslom, hogy te is próbálj ki minél többféle ágyat.


Rengeteg féle ágyban aludtam már, és eddig nem tapasztaltam egyiktől sem szédülést. Viszont a hintázást, forgást kis koromban bírtam, felnőttként meg nem.


Főbb ágytípusok:

-szivacsos (ebből van olyan ami memóriahabos, na ebből alig lehet kimászni, úgy süllyed:)

-fémrugós

-kókusz rostos

-és ezek végtelen variációja


Külön kategória a honvédségben használt teljesen kifeküdt vékony szivacsos, megnyúlt acélsodronyos ágy, ami bizonyos fáradtsági szint felett igen kényelmes tud lenni :) Aki volt katona, az ismeri az érzést...

Remélem mihamarabb sikerül megtalálni a szédülés okát, és hamarosan elmúlik.

2019. okt. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha kristályproblémáid vannak, akkor nem az ágytól szédülsz.


Ismerősömnek is ez volt, aztán feloldódtak végül.

2019. okt. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem is volt kristály - problémám. Észrevettem, hogy repülőút után jelentkezik. A kristályok visszatérítésére van módszer, Epply manőver, Youtube-on megtalálod. Nekem enyhítette, de nem múlt el egyből, majdnem egy évig tartott.
2019. okt. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A szédülés az lehet,attól,hogy meniéra betegséged van.Ez a fülben elmeszesedést okoz.Vagy még sok probléma merül fel akkor is,ha a földben különböző vízerek vannak.Úgy nevezett hartmann sugarak.És ez nincsen jó hatással az emberre.
2019. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!