Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak úgy érzem...

Mit csináljak úgy érzem teljesen kiégtem!?

Figyelt kérdés

Nagyon bonyolult és hosszu az én történetem de megpróbálok összefoglalni röviden. Nagyon magam alatt vagyok és nagyon tanácstalan vagyok nem tudom mit tegyek.


Jelenlegi helyzetem : nagyon sok dolgot csinálok egyszerre.

1. Dolgozom. Vendéglátós vagyok. Alig van szabadnapom és a szabadságom alatt tanulok.


2. tanulok és gyakorlatra járok de már arra sincs időm. Nem akarok örökké vendéglátózni


3. Nagyon rossz a kapcsolatom anyámékkal és jelenleg a párommal költözünk. A ház, meg minden meg egy lapáttal rátesz. De még otthon lakom és állandóan megy a veszekedés . Háztartást is vezetek. Főzök , mosok magamra és takarítok.


4. Mellette négyszer megbuktam a forgalmi vizsgán . Annyira ki vagyok hogy figyelni sem tudok és nagyon sokszor elsirom magam. Nem csak a stressztől , a vezetésben való kudarcoktól is rosszul vagyok.


A cigit letettem egy éve de elkezdtem inni. Tudom hogy nem kellene de ez nyugtat csak meg.


Tudom hogy nem lehet mindent egyszerre csinálni, főleg hogy jön a tél és a költözés is most jött és a ház is megvan de nem bírom idegileg. A tanulásban is el vagyok maradva és megint dührohamot kaptam. Csak sírok és senki nem hallgat meg. A párom csak a költözéssel van elfoglalva, a szüleimnek is van elég bajunk.


Tudok hogy valamit ott kéne hagyni de a penz kell úgyhogy munkahely kizárva. A jogsiból is ki fogok csúszni...főleg ha ötödszörre sem sikerül és emellett mehetek Pestre is .


Segítsen valaki!!! :(

Egy elkeseredett 21eves lány.


2019. okt. 2. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Kösd fel magad!
2019. okt. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Előbb ásod el magad mint én te paraszt ;)
2019. okt. 24. 21:01
 3/3 anonim válasza:

Szerintem a legjobb, ha a vezetést hanyagolod. Azt meg lehet később is oldani, de mínusz egy stresszfaktor. Költözést, főzést, takarítást, akkor bízd rá teljes mértékben a párodra, mert ha megbeszéled vele és normális akkor kisegít. Ha nem beszéled meg minimum vele a dolgokat, hogy mennyire ki vagy, akkor nem sok segítséget fogsz kapni.

A legjobbakat kívánom neked!

2019. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!