Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől alacsony a vérsüllyedés?

Mitől alacsony a vérsüllyedés?

Figyelt kérdés
Kb. 15 éve, mióta laborba járok, mindig alacsony volt a vérsüllyedésem (1 mm/h). A normál értéket 3-12-ben adják meg. Egyébként egészségesnek érzem magam, az összes többi eredményem a normál tartományban van. Próbáltam a neten utánanézni, hogy van-e ennek jelentősége, de nem egyértelmű.
2008. nov. 16. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a 15 év alatt még sosem volt annyi eszed, hogy megkérdezd erről a háziorvosodat??? Lehidalok. :D
2008. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem meg, mert egyrészt nincs háziorvosom (kötelező munkahelyi szűréseken vettem részt), másrészt nem feltételezem, hogy ez problémát okoz, egyszerűen csak kíváncsi lennék, hogy miért van.
2008. nov. 16. 19:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Erre nem itt fogod megkapni a választ. Legközelebb kérdezd meg a házi orvosod ( keress egyet,hogy legyen) vagy az üzemorvost. Nekik kell tudni nem nekünk.

de ha valami furdalja az oldalad miért nem kérdezel, Ezért lesz rákos is a hülye magyar. Hát már vagy 15 éve ott volt az a csomó,hol nagyobb hol kisebb nem fájt, de most már idegesít a mellemben: Ja kérem ez már áttétes mellrák. Szóval hajrá!

2008. nov. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!