Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valaki tapasztalt már ilyet?...

PetiBence kérdése:

Valaki tapasztalt már ilyet? (Sokszor kevés időre megjelenő fekfájas a fül felett és a halánték mögött) (ha hozzá kapcsolódik akkor néha véres íz orrfújásnál)

Figyelt kérdés

Sziasztok 16 éves fiú vagyok (ha számít 91-92 kg , legutóbbi méréseim szerint vérnyomásom jó)

KB olyan nyár közepe óta érzem/tapasztalom/figyeltem meg hogy valamely időközönként egy 1-3 percre megjelenik vagy a tarkómnál vagy a halántékom mögött a fülem felett , vagy a jobb oldalamon, enyhe fejfájás jön elő , a nyáron elég sokat stresszeltem egyes dolgokon , de mostanában nemigazán stresszeltem , ahogy ""megfigyeltem""(mert sokan mondták hogy attól van) , és nagyom félek hogy neme valami agydagat vagy agyvérzés enyhe előjele , orvossal 2x is voltam ezzel a panasszal , vérvételen is voltam , ottis teljesen jó minden. Aki tapasztalt ilyet , kérem írjon minél hamarabb :)


2019. okt. 3. 21:58
 1/1 A kérdező kommentje:
Amit hozzátennék nem konkrétan mindennap valamikor 2-3 hétig is "elmarad" csak nemigazán tapasztaltam random megejelnő enyhe fejfájást...
2019. okt. 3. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!