Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megfázás mellett szem fájdalom...

Megfázás mellett szem fájdalom es emelyges! Összefügghet?

Figyelt kérdés
Másfél napja Ledöntött a lábamról a nátha.. az az igazi állandó orrfujas gyengeség szenvedés ..viszont ezzel összefüggően észrevettem ha előre hajlok faj a jobb szemem... illetve olyan émelygős picit szedulos vagyok .. felek nem e agydaganat...összefügghet ez a betegséggel?
2019. okt. 4. 17:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve mintha a fülem is bedugult volna..
2019. okt. 4. 17:23
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Beteg vagy, és ezért vannak ezek a tünetek. Feküdj sokat, és igyál eleget! Inhalálás is jót tenne.
2019. okt. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vírusos betegségnél, nátha esetén nekem is mindig fáj a szemgolyóm, elmúlik ha meggyógyulsz, émelygéssel, hányással is járhat.
2019. okt. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2 napja én is ramatyul vagyok, nátha, köhögés, hőemelkedés, mindenem fáj, nekem hasmenésem volt ma reggel, gondolom ez is ettől a vírustól lehet.


Nekem a nátha előtt fájt a szemem és még egy felső fogam is.

2019. okt. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!