Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Avelox típusú antibiotikumot van itt olyan aki szedett már?

Keresek olyan embereket akik szedtek ilyen típusú gyógyszert, és hogy mi lett végül velük a gyógyszertől?

Én csak egy szemet vettem be, de rá pár nappal 3-4 elkezdett fura érzés lenni a térdhajlataimban.

Privátban is írhat aki nem szeretné ide leírni :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Avelox, kinolon, antibiotikum

okt. 15. 19:00  Privát üzenet  

A válasz
Szedtem, annyi történt, hogy elmúlt a tüdőgyulladásom. Több százezer ember túlélte már a szedését.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont okt. 16. 21:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mononukleózis! Kinek mennyi volt a vérében az EBV érték? Volt, aki szedett antibiotikumot is mellette? Ha igen milyet és mik voltak a tapasztalatok?
Szedett mar valaki Klion 250mg os antibiotikumot?
Olyan kerdesem lenne hogy aki szedett Azi-Sandoz 250mg antibiotikumot ki milyen mellekhatast tapasztalt?
Testvérem antibiotikumot szedett 5 napig. Nagyon megfázott . Most cortizon gyógyszert szed + gőzöl cseppekkel . Lehet napoznia?
Cifran antibiotikumot szedett-e valaki, mi a véleményetek róla?
Szedett már valaki TARIVID antibiotikumot?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!