Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges hogy a stressz...

Lehetséges hogy a stressz mellékhatása?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég nehéz időszak van most az életemben, sok akadály állt előttem az elmúlt pár hónapban. Különösebben nem éreztem magam idegesnek, de nem is volt épp nyugodt ez a néhány hónap. 1-2 hete előfordul hogy néha csak minden előzmény nélkül hányingerem lesz, majd pár perc után elmúlik, vagy hirtelen belső feszültséget érzek, esetleg hasmenést, gyomorfajast, gyomoregest. Egy nagyon fontos változás van most az életemben, lehet hogy valami tudatalatti reakciója a szervezetemnek?

Aggódom, de szervi problémáról nem tudok.



2019. okt. 16. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet a stressztől, próbálj meg lazítani, pihi, és nyugalom. :)
2019. okt. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kizárhatom a betegséget ugye?

Már korábban jártam pszichológushoz, csak akkor pánikroham miatt.

Lehetséges hogy most is segíthet a pszichológus?

2019. okt. 16. 00:52
 3/4 A kérdező kommentje:
Este a gyomrom fajt és hányingerem volt, most pedig olyan mintha hasmenesem lenne. De WC-re nem merek elmenni mert akkor még idegesebb leszek. Most is már feszült vagyok, csak már nem tudom melyik tünet okozza melyiket. :(
2019. okt. 16. 00:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el a hàziorvoshoz!
2019. okt. 16. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!