Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Attól felek hogy elajulok,...

Attól felek hogy elajulok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pánikbeteg vagyok , sosem ájultam meg el , de mindig azt hiszem hogy elfogok.

2019. okt. 17. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj ilyesmire, főleg, hogy sosem fordult elő. Az emberek legtöbbje életében nem ájul el, indokolatlan és felesleges a félelmed!
2019. okt. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem fogsz elájulni. Ahhoz olyan betegnek kellene lenned. Ezt csak a betegséged akarja elhitetni veled. Nyugodj meg!
2019. okt. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Csak szólok h pánikbetegség nem létezik. A szorongás mindenki életében ott van csak van akinél nagyobb mértékben. Persze a gyógyszert nyomni kell mindenkibe legyen hat egy illesztő neve pánikbetegség... gyógyszeripari találmány ez semmi több.

Nálad valószínű nagyobb a szorongás mint az átlagnál és nagyon szar lehet neked ha ezen őrlöd magad h jujj de félek h elájulok.

Rohadt szívesen cserélnék veled csak egy napra legalább. Számomra felüdülés lenne a te "panikbetegsegeddel" elleni. Te viszont nem tudom mit kezdenél az én heti rendszerességű ájulásos rosszulléteimmel...Nem kívánom neked.


Szívből kívánom h találj egy JÓ terapeutát aki megerősíti a szavaimat és kiszed téged a gyógyszer által generált "pánikbetegségnől" aztán élhetsz boldogan az ájulástól sem félve.

Minden jót neked!

2020. jan. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!