Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már több mint két hete,...

Már több mint két hete, rosszul vagyok, mi lehet velem? M

Figyelt kérdés

Több mint két hete rosszul érzem magam, először kezdődött szívritmust zavarral, mert rám jöttek legszomjak egy szivdobbanas ideig , azt mondta az orvos, hogy kihagy egy ütemet a szivem és amikor újra indul akkor érzek ezt, erre irt fel Pannangint.

Utána a hasam kezdett el menni, az abba maradt és és hete már, úgy érzem mint aki beteg lesz, van az a betegség előtti állapot amikor érzem hogy faj a fejetem, kicsit kaba , zavart vagyok. Fajnak az izuleteim, izmamim remegnek. Sokkal jobban izzadok, este nehezen alszom el. Mindig fáradt vagyok. Hasam is faj, nincs semmi etvagyam, pedig ehesnek érzem magam, de nem tudok enni. Ha eszek akkor hányingerem lesz. Egy két szelet kenyeret tudok enni mert hányingerem van utána.

Orvosnal voltam, jovohet pénteken kell mennem vervetelre, a szekletmintam hétfőn lesz meg. Szerintetek mi lehet , a bajom, esetleg más tapasztalt ilyet?0


2019. okt. 18. 10:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Az írás hibákért , elnézést nem vagyok valami jól!
2019. okt. 18. 10:53
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy ki kicsit idegileg? A stressz is okozhat ilyesmiket.
2019. okt. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon kivagyok idegileg
2019. okt. 18. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!