Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, hogy ilyen rossz a...

Normális, hogy ilyen rossz a közérzetem a menstruáció miatt?

Figyelt kérdés

Altalában "csak" görcsölni szoktam, de most a gyomrom is olyan rossz.

Viszont tegnap poénból fekvotamaszoztam meg felüléseket is csináltam (nem szoktam) így izomlazam is van, meg se tudom különböztetni, hogy a gyomrom fáj vagy izomláz.

De, ami nagyon furcsa volt, hogy nagyon éhes voltam és vacsora után még elővettem egy joghurtot és hirtelen olyan ételundor jött rám, amit még eddig nem éreztem.

De stresszes is vagyok mostanában. A szívem is mintha szurkalna. Vagyis ott körülötte, mert tudom, hogy a szív nem fáj.

Lehet, hogy esetleg a stressz felerositi a menstruacios tüneteket?


2019. okt. 21. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sziaa :)

Igen, a stressz eleg erosen felerosit minden fajta fajdalmat.. Maradj otthon 2-3 napot! Ezt sajnos csak kipihenni tudod.. Amig el nem mulik a menstruacio, pihenj, igyekezd kimelni magad.

2019. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen. Én is sokkal rosszabbul vagyok ha stresszelek olyankor. Sajnos a hormonrendszert nagyon megborítja a stressz
2019. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!