Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert faj a nyakam? (19/f)

Swagaster kérdése:

Miert faj a nyakam? (19/f)

Figyelt kérdés

Mar tobb mint egy honapja faj az adamcsutkam folott picivel meg az adamcsutkamnal, mintha lenne ott valami.

Voltam haziorvosnal tobbszor is, elsonek piros is volt a torkom es aztmondta megvan dagadva a nyirokcsomo vagy micsoda mar nem emlekszem, aztmondta egy fertozes miatt megdagatt es ugymaradt.

Masik nap elmentem ful-or-gegeszhez o aztmondta nincs semmi csak egy kicsit piros a torkom.

Miutan beszedtem a gyogyszereket elmullott a pirossag de adamcsutkam es az alkapocsom kozott meg ereztem a bokot.

Elmentem megint haziorvoshoz aztomondta ideg alapon van. Adott 1 honpaig valami stressz elleni pirulat,szedtem egy hetig de semmi nemvaltozott es abba hagytam. Majd egy ido utan megint elmentem mert csak nem mullott el az a bok erzese.

Akkor az orvos elkuldott vervizsgalatra valami h lassa nincs valami vitamin hianyom vagy nincs e valami baj a pajzsmirigyemmel. Az eredmeny jo volt mindenbol. Elvittem az orvoshoz es aztmondta csak bekepzelem akkor magamnak nincs semmi bajom de meg mindig erzem, es az a nyirokcsomot vagy mit meg mindig erzem hogy megvan dagadva kezzel is.

Remelem nincs torok rakom vagy valami ilyesmi komolyabb.



2019. nov. 1. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:

ha fül-orr-gégész is vizsgált, csak nincs semmi.

a daganat nem fájdalommal szokott indulni. az a gyulladás jele. biztos a stressz miatt van. nekem volt gombóc érzésem hónapokig, aztán amikor túljutottam egy rossz időszakon, elmúlt.

2019. nov. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!