Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet agydaganatom?

Lehet agydaganatom?

Figyelt kérdés

Aprilisban volt koponya CT es MR vizsgalaton, fdjfajas szedules miatt. Mindketto negativ lett.

De ujra elojottek a panaszok.

Frjfajas tarkotol fejtetoig, halantek, szemig.

Tikkel a szemem, rossz a memoriam, zsibbad a labam, neha rang 1 izom a combomban, magamba olvasva osszetevesztem a szavakat (hangosan olvasva nem), 3 hete a labam megbicsaklott, elestem.

Gyanus jelek.

Elkepzleheto hogy kialakult egy agydaganat?


Picit hipochonder vagyok.


Mi a velemenyetek?

30/F



2019. nov. 3. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:

a lábzsibbadás bármi mástól is lehet


az izomrángás vitamnin vagy ásványanyag hiányától van, nekem páldául szinte már mindenhol előjött.


A kiterjedt fejfájásnak érdemes utána menni mi lehet,de elég meredek megállapítás ez hogy daganatod lenne..

2019. nov. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

En "biztos" vagyok benne.

Interneten mar utananeztem es sajnoa minden stimmel :(


Szedek pesig C es multivitamint...

2019. nov. 3. 16:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Interneten sok mindent mellé írnak .
2019. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Minden egészséges embernek vannak időnként ilyen tünetei, sőt, még durvábbak is. Még hányszor fogod feltenni ezt a kérdést?

Menj el úszni, sétálni, futni vagy ami jobban tetszik, hogy addig se ezen gondolkodj.

2019. nov. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2x tettem fel a kerdest, nem 100x.

Azert irtan ki ujra, mert uj tuneteim is vannak

2019. nov. 3. 17:11
 6/9 anonim ***** válasza:

A láb megbicsaklása, gyengesége szívproblémára is utalhat.

De szerintem annak a válaszolónak van igaza, aki azt írta, hogy ne gondold túl a dolgokat. Másnak is ezer problémája van.

A fejfájásod meg már a hipochondria miatt kialakult stressztől is lehet. Minél jobban belelovalod magad, annál inkább fájni fog. Ne olvasgass a neten, hanem gondolj arra, hogy megvoltak a vizsgálatok, semmit nem találtak.

2019. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Megvoltak tudom

De azota is kialakulhatott sajnos egy agressziv, gyorsan novo agydaganat

2019. nov. 3. 17:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Garantálom, hogy a fejfájásod a nyakadtól van. Első körben menj el egy masszőrhöz, minimum 2-3 alkalommal, és olyan izomgörcsöket fog neked szétnyomni, hogy majd bepisilsz!

Utána egy nyaki röntgen kimutatja majd, hogy a nyaki lordosis kiegyenesedett, ezután elmehetsz gyógytornászhoz, aki tanít pár jó mozdulatot, és jobb lesz.

Ne parázz! 🙂

22L

2019. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon faj a nyakam, rossz a tartasom is sajnos.

Biztos, hogy ez is kozrejatszik.

Es mondjuk biztos segitene az eletemen egy 22 eves lany is, ha ejszaka hozzatudnek bujni ;)


Koszi a valaszt

2019. nov. 3. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!