Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet valami bajom abbol ha...

Lehet valami bajom abbol ha nem fürödtem 9napja?

Figyelt kérdés
Végül is jön a tél nem olyan fontos nem?

2019. nov. 5. 06:55
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Túl fogod élni. 500 éve évente 2x fürödtek az emberek, és mégsem halt ki az emberiség.

Ettől függetlenül érdemes lenne naponta, vagy két naponta fürdeni. Főleg a szagok miatt.

2019. nov. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
A büdösségen kívül semmi bajod nem lesz. Hidegben, ha nem izzadok meg, én sem fürdök minden nap, tök fölösleges. Nem akarom lesúrolni a ph értéket sem a kicsiny testemről.
2019. nov. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Magic válasza:
100%
Hát annyi hátránya van, hogy nem megyek majd a közeledbe :D
2019. nov. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

El sem tudom képzelni, hogy ne tisztán, megfürödve bújjak az ágyba minden nap. Az ilyen igénytelenek miatt utálom a tömegközlekedést.

Ha egyszer utánaolvasnál, meglepődnél, mennyit párologtat a testünk naponta a bőrünkön keresztül. Arról nem is beszélve, hogy elvileg minden nap kakilunk és pisilunk, ami szintén szennyeződés forrása.

2019. nov. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell fürödni, ha megmosdasz rendesen. Csak nálunk divat a naponkénti fürdés.
2019. nov. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hú, basszus, lehet egy szagod...
2019. nov. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem is mosakodtál??
2019. nov. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Az összes undorodónak: figyu, 27 éves nő vagyok, és én sem szoktam minden nap fürdeni. Az oké, hogy este megmosdom, lemosom a kellemetlen pontokat (van bidé is a világon vagy elég a kád szélére ülni), hónalj, arc stb. Anno orvoshoz jártam, annyira száraz a bőröm, s mindegyik megmondta, hogy ha tehetem, minél kevesebbet tusoljak, fürödjek, és ha meg is teszem, csak tiszta víz olyan területeken, amik nem büdösödnek és zsírosodnak... pl. kar, has, hát, lábszár stb. Ha ő nem izzad a karján, hátán, miért csessze szét a szervezetét? csak mert meg kell felelni a társadalmi normáknak? ugyanmár...
2019. nov. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz bajod. Továbbá előnye, hogy a tömegközlekedési eszközökön mindig lesz kényelmes helyed.
2019. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!