Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan ég a nyakam, a...

Állandóan ég a nyakam, a nyaki nyirokcsomóim meg vannak duzzadva és pattognak el az erek az arcomon. Mitől?

Figyelt kérdés

Hónapok óta tartó nyaki fájdalom, sokszor “égő” nyaki érzés, emellett duzzadt nyaki nyirokcsomók (nézték többször UH-n, azt mondta minden doki hogy reaktivak és kizárható hogy rosszindulatúak lennének), van, hogy ég a hátam is, zsibbad a szám és a feherversejtem 13e körül mozog.

Időnként a bőrömön több helyen érzek égő érzést (van hogy a csuklom, van hogy a combom..)

A vállövi nyirokcsomóim is érzékenyek, ezzel együtt az ott lévő izuleteim is.

Amióta ez az égő érzés megjelent és ég a nyakam (gondolom ennek hatására a fülem is), elkezdtek az arcomon apró piros erek megjelenni. Hiába lézereztetem őket, folyamatosan megjelennek újra.

Sőt, újabban az égő fajdalom a torkomra “terjed”, mintha torokgyulladásom lenne.

Valakinek van esetleg ötlete? Annyi orvos látott már és senki nem tud mondani semmit....



2019. nov. 6. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hematológus is látott? Ha nem,mindenképp menj el egyhez!
2019. nov. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Immunológus látott sokszor, nagyon széleskörű vérvizsgálatokat kért, még tumor markert is csináltatott, de az enyhén magas feherversejten kívül semmi sem mutatható ki.

Mire gondolsz?

2019. nov. 6. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is mindenképp hematológiai vizsgálatot javasolnék.
2019. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mire gondoltok?
2019. nov. 6. 18:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Szintén hematológiát javaslok. Én gyakran járok oda igaz más miatt, de kb egy fél éve találkoztam ilyen beteggel, csak neki a fejbőre csinálta ezt. Ott kivizsgálták meg minden, kap rá gyógyszert meg krémet, néha jobb már neki.
2019. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!