Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan aludjam ki magam?

Hogyan aludjam ki magam?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen vagyok rá. Nem is emlékszem hogy mikor volt legutóbb az, amikor egy éjszakai alvásból úgy ébredtem volna fel, hogy frissen és üdén. Mindig úgy kelek szinte, hogy kb. akármennyit képes lennék még visszafeküdni aludni. Általában olyan 11-12 óra fele kelek fel, és nem tudom, hogy változtathatnék rajta. Az a baj, tök mindegy hánykor fekszem le, mindig ilyen későn kelek fel. Ötletek? :/
2019. nov. 8. 01:07
 1/8 anonim ***** válasza:
C-vitamin, vas, zöldséglevek, gyümölcslevek, húsleves, tejtermékek, séta a szabadban heti 4x1 óra legalább, heti 2-3x intenzív testmozgás, ha csak pár percre is.
2019. nov. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És környezetváltozás, ha régen mozdultál ki, negyedévente 1 hét máshol jót tesz. Gyógyfürdő. Állatsimogatás. Masszázs. Sóbarlang. Wifi száműzése, elektroszmog, zajszennyezés, fényszennyezés csökkentése.
2019. nov. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

És még valami: "kb. akármennyit képes lennék még visszafeküdni aludni" - bizony, vissza is kéne feküdni.

Ha megengeded magadnak pár hétig, hogy akkor aludj, amikor úgy érzed, már azzal javulni fog a helyzet.

2019. nov. 8. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Túlalszod magad. Lefekvés előtt ne kütyüzz, ha lehet minél kevesebb fény legyen ott ahol alszol. A túl sok alvás is ezt csinálja ám.... Már ha emberi időben fekszel, és nem lógsz hajnali egykor is a gépen.
2019. nov. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Korán kellni, idoben aludni menni.
2019. nov. 8. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nahát..épp az előbb írtam ki egy hasonló kérdést és most olvasom, hogy te is ebben a cipőben jársz...:D
2019. nov. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdekes válaszok, nálam kb minden megvan amit írtok.

Vitaminok, séta , olvasás véletlen még a kimozdulás is benne volt (külföldi hétvége) és mégis ..hasonló cipőben járok mint a kérdező annyi, hogy nekem 6-kor kelnem kell.

Lehet , hogy az őszi idő miatt van?

2019. nov. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon aluszékony is vagyok, tehát szerintem a nap bármelyik napszakában képes lennék elaludni.
2019. nov. 8. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!